Pachnące flamastry TORU Nondry Sing Pen

niedziela, 29 lipca 2018

Hejka, parę dni temu firma Scann.R poprzez firmę tadeo trading obdarowała mnie do pięknymi tęczowymi flamastrami .Czytajcie dalej aby zobaczyć szczegóły i efekty testu 
Flamastry są na bazie wody, zostały wyprodukowane w Korei. Niestety opisy na opakowaniu występują tylko w jednym języku. Pisaki można znaleźć pakowane po 12, 24 lub 48 sztuk. 
Plamy po przypadkowym ubrudzeniu rąk lub ubrań doskonale schodzą po umyciu wodą z mydłem.


Testując flamastry stwierdziłam, że namaluję nimi jakiś letni motyw. I tak się stało :D
Rysunek wykonałam w swoim zwykłym szkicowniku lecz po chwili da się zauważyć, że kartki w nim były za cienkie, więc wam polecam blok techniczny lub blok specjalny do mazaków . Dodatkowo użyłam cienkopisu i korektora.


Bardzo przyjemnie się z nimi pracowało cały czas było czuć ich piękny - nie za słodki zapach.
Podoba mi się w nich też to, że kolory tak pięknie się łączą, a to dziwne u zwykłych flamastrów. No jak widać są jednak niezwykłe. Pomysłowo też wykonana jest ich skuwka która zapobiega sturlaniu się na podłogę.
Myślę, że doskonałą opcją było by wykorzystanie ich jako akwarele - najpierw nanieść kolor na szklany talerzyk, a następnie kolor z odrobiną wody pędzelkiem przenieść na kartkę papieru.
Uzyskalibyśmy w ten sposób fajne łączenia kolorów i nowe odcienie.
 

Podsumowując, te (nie) zwykłe flamastry zrobiły na mnie wrażenie. Szczerze je polecam! I dziękuję firmie Scann.R za kolejny produkt do testu.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia